KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Önder Metal, Kayseri ve civar illerde, özellikle çelik çatı yapımında kullanılan metal yapı elemanlarını tedarik ederek son kullanıcıya sunmak üzere 2006 yılında Önder GÖK, Selahattin GÖK, Hüseyin GÖK ve Emrah GÖK kardeşler tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana, gerek sanayi sektörü gerekse çelik çatı sektöründe kullanılan demir-çelik, boru, profil, NPI-NPU Profil, köşebent ve trapez sac ürünlerinin temin ve pazarlama konularında yüksek kalite standartları ve başarılı müşteri ilişkileri sayesinde üst seviyede başarılı bir noktaya ulaşmıştır. Mevcut hedefimiz, bu başarımızı önümüzdeki yıllardan itibaren daha da ileriye taşımaktır.

Önder Metal, metal yapı elemanları alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst ve zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.

Firmamız bu hedefe ulaşabilmek için; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı, insan kaynaklarına, araç-gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi, güçlü teknik ve idari kadrosu ile firma sürecini tamamlamış, eğitimli personeli sayesinde tedarikçi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunan saygılı bir firma olmayı başarmıştır.


Misyonumuz:


Şirketimizin menfaatlerinin yanında, müşterilerimizin memnuniyetini ve çalışanlarımızın motivasyonunu önemle göz önünde bulundurarak demir çelik sanayi sektöründe ileri teknoloji ve gelişimleri takip ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.


Vizyonumuz:


Dünyada ve ülkemizde gelişen teknolojilerin sektörümüzdeki rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerimizin istek ve beklentileri, gerek ürünlerin, gerekse hizmetlerin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Önder Metal, sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Satış öncesi "nitelikli hizmet", çağdaş yaklaşımıyla "en uygun fiyat", "kalitede süreklilik" karşılıklı "güven" ve "dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel vazgeçilmez değerlerimizdir.

Vizyonumuz, dinamik kadromuzla önem verdiğimiz ilke ve değerlere bağlı kalarak, tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün ve hizmetin teslimine kadar geçen süreç içerisinde tüm hizmet ve faaliyetlerimizi kusursuzca tamamlayarak sektörümüzdeki lider kuruluşlardan biri olmaktır.


Kalite Politikamız:


• Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,
• Sektörümüzdeki yenilikleri takip etmek,
• Sektörde tercih edilen firma olmak için hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek
• Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile sisteme katılmalarını sağlamak,
• Kalite sisteminde uygulamaları eksiksiz yaparak sürekli iyileştirmeyi sağlamak , hepimizin öncelikli görevidir.

İŞ YERİMİZ

Demir çelik ve hurda sektöründe Ankara' da faaliyet yürüten Göktürk Metal ve Kayseri' de faaliyet yürüten Kayseri Hurda Alımı & Göktürk Metal' e ait web sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.